Від 20 грудня у громадському транспорті Тернополя діятиме дворівневий тариф

Напередодні Нового року у Тернополі почне діяти дворівневий тариф на користування громадським транспортом. Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, від 17 листопада тариф на проїзд у громадському транспорті Тернополя становить 5 гривень у тролейбусах та 6 гривень в автобусах та маршрутних таксі. Та  вже від 20 грудня буде встановлено дворівневу систему оплати за проїзд. При оплаті за проїзд соціальною картою тернополянина або проїзним квитком у тролейбусах тариф залишиться 5 гривень, а в автобусах та маршрутних таксі – 6 гривень.

При оплаті за проїзд готівкою або банківською картою у тролейбусах тариф становитиме 6 гривень, а  в автобусах та маршрутних таксі – 7 гривень.  Тобто, користувачі персоніфікованих карт чи проїзних електронних квитків зможуть і надалі заощаджувати.

«Вартість оплати за проїзд соціальною картою тернополянина та неперсоніфікованим проїзним квитком буде нижчою, аніж будь-яким іншим способом оплати для максимального виведення з обігу готівки при розрахунку за проїзд та ведення чіткого обліку пасажирів», – пояснює директор ТОВ «Системний зв’язок» Віталій Васильків.

Учні та студенти далі їздитимуть за 50% вартості, відповідно до умов, які діяли до цього часу.

Усі охочі ще мають час оформити соціальну карту тернополянина або придбати неперсоніфікований проїзний квиток і заощаджувати, користуючись громадським транспортом. Закликаємо виготовити соціальну карту тернополянина усіх, хто офіційно проживає або працює у Тернополі, подавши документи у ЦНАП (вул. Князя Острозького, 6, І поверх) або у ТОВ «Системний зв’язок» (вул. В. Чорновола, 1, ІІ поверх).