Власники електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» отримують знижки у мережі аптек «Борис» та «Ромашка»

Як і передбачалося розробниками електронного квитка  «Соціальна карта тернополянина», власники карти зможуть не лише розрахуватися нею за проїзд у громадському транспорті. Від першого грудня  для них з’явилася можливість скористатися знижками у найбільшій аптечній мережі «Борис» та «Ромашка», яка налічує понад тридцять закладів у Тернополі.

Аптека «Ромашка» мережі аптек «Борис» у Тернополі пропонує найширший вибір медикаментів, лікарських засобів, товарів медичного застосування за найнижчими цінами. Для власників  електронного квитка «Соціальна карта тернополянина»  «Загальна», «Учнівська»/«Студентська»  на асортимент вказаної мережі аптек відтепер ще й діє знижка у розмірі 5%.

Для представників пільгових категорій, таких як інваліди війни 3 групи, члени сім’ї загиблих, ветерани війни, які брали участь в АТО або Революції Гідності, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інваліди 3 групи, військовослужбовці Служби безпеки України, які звільнені зі служби за віком, через хворобу або за вислугою років діє знижка у розмірі 7%.  Для пенсіонерів за віком та учасників бойових  дій розмір знижки  становить 10%.

Інваліди війни 2 групи, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 2 серія А), діти-чорнобильці, яким встановлена інвалідність, пов`язана з Чорнобильською катастрофою, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії, реабілітовані особи, які з політичних мотивів були необґрунтовано засуджені судами або піддані репресіям позасудовими органами, стали інвалідами, пенсіонери, військовослужбовці, які є інвалідами внаслідок бойових дій, учасники бойових дій, прирівняні до них особи, батько, матір військовослужбовця, який загинув(ла), або помер(ла), або пропав(ла) безвісти під час проходження військової служби, дружина(чоловік) військовослужбовця, який загинув, помер чи пропав безвісти від час проходження військової служби, інваліди 2 групи, діти з багатодітних сімей, учасники/інваліди Великої Вітчизняної війни, прирівняною до них особою, діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування та виховуються, навчаються в навчально-виховних, навчальних закладах, інваліди 1 групи, діти-інваліди, інваліди війни 1 групи мають знижку у розмірі 12%.

Тривають перемовини із рядом інших партнерів дисконтної програми – організаціями, які надають послуги різного спрямування. Зокрема, вже незабаром тернополяни, які виготовили соціальну карту тернополянина, зможуть отримати знижки у фітнес-клубі «Arena», ресторані-музеї «Галицький замок»,  лікувально-діагностичному центрі «Румед-Т», «Комп’ютерному сервісі», фітнес-клубі «Power Gym», стоматології «Dental Art» та у магазині «Галерея вишиванок». Отже, власники електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» отримали не лише зручну можливість для оплати проїзду, але й засіб, що гарантує отримання знижки у партнерів дисконтної програми.