Внутрішньо-переміщені особи активно користуються електронними квитками у громадському транспорті

Майже п’ять тисяч внутрішньо переміщених осіб (ВПО) від 11 березня  2022 року отримали картки для безготівкової оплати у громадському транспорті  Тернополя.

У зв’язку із необхідністю надання допомоги громадянам України, потерпілим від військової агресії  у Тернополі неперсоніфіковані квитки для проїзду у громадському транспорті надають безкоштовно. Такою можливістю скористалося уже три тисячі ВПО із з інших регіонів України.

Ще півотри тисячі ВПО виготовили персоніфіковані електронні квитки «Соціальна карта тернополянина». А саме, від 11 березня 2022 року електронні квитки «Соціальна карта тернополянина» категорії «Пільгова» отримали 1433 особи, «Учнівська» – 50 осіб та «Звичайна» –  6 осіб.

Отримати  непересоніфікований квиток можуть внутрішньо переміщені особи з інших регіонів України, які прибули на територію Тернопільської громади в  Управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради на вулиці Лисенка, 8. На балансі даного квитка вже є дев’ять гривень, тобто вартість  одноразової поїздки, а для здійснення подальших поїздок потрібно буде поповнити його та оплачувати в транспорті згідно з встановленими тарифами на проїзд.

Для того, щоб виготовити персоніфіковані електронні квитки «Соціальна карта тернополянина» необхідно  подати анкету у ТОВ «Системний зв’язок» на вулиці Чорновола, 1 або в Управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради на вулиці Лисенка, 8.