Запрацював вайбер-бот для поповнення «Файної карти»

У рамках спільного проекту ТОВ «Системний зв’язок» та української міжбанківської електронної платіжної системи Portmone запрацював вайбер-бот для поповнення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина». Простий та зручний сервіс дозволяє поповнити транспортну картку, а також перевірити її баланс. Наразі послуга доступна без комісії.
Скористатися можливістю можна за адресою https://prt.mn/fPeAdP9l97 або за назвою боту «Файна карта».
Окрім поповнення балансу “Карти тернополянина (Файна картка)” через чат-бот Viber, користувачі можуть також скористатись сайтом або мобільним додатком Portmone. Для того, щоб здійснити поповнення, достатньо мати лише смартфон та знати номер свого електронного квитка «Соціальна карта тернополянина».
Також здійснити поповнення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» з допомогою платіжної системи Portmone можна без комісії для зареєстрованих користувачів.
Щоб здійснити поповнення потрібно зайти на сайт Portmone, перейти у вкладку меню «Каталог послуг», а звідти – у розділ «Транспорт», де знаходиться кнопка «Карта тернополянина», або ж просто перейти за посиланням.

Крім цього на сайті або у додатку Portmone користувачі можуть переказати гроші з картки на картку, поповнити баланс мобільного, оплатити «комуналку», штрафи ДАІ, рахунки за освіту, послуги інтернет-провайдерів, телевізійних операторів та охорони, а також зробити платежі до бюджету, купити залізничні та автобусні квитки, придбати страховку тощо.