У Тернополі відновили можливість оплати у громадському транспорті пристроями з NFC
![](https://fayna-karta.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/359562660_211208554907369_1504420031452694327_n-1024x576.jpg)
У зв’язку із проведенням технічних робіт у процесінгу банку-еквайра від десятого липня було тимчасово призупинено можливість оплати у громадському транспорті пристроями з NFC (телефон, годинник, фітнес-браслет). Інформуємо, що від другого серпня можливість оплати цими пристроями буде відновлена.
Також актуальними є всі інші способи безготівкової оплати: з допомогою персоніфікованого квитка, проїзного квитка та банківською карткою.