Для першокласників виготовлення «Карти тернополянина» безкоштовне

Батьки тернопільських першокласників мають можливість безоплатно виготовити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» для своїх дітей. Для цього вони повинні звернутися до оператора ТОВ «Системний зв’язок» (вул. Чорновола,1, ІІ поверх) та надати необхідні документи для оформлення квитка – ідентифікаційний код та свідоцтво про народження школяра, а також його фото (або прийти з дитиною, щоб зробити фото безпосередньо у ТОВ «Системний зв’язок»).  Нагадуємо, що при подачі документів онлайн на сайті “Портал тернополянина” можливості безкоштовного виготовлення немає, оскільки анкета передбачає декілька обов’язкових кроків, один із яких – оплата.

Закликаємо тернополян не зволікати, а поспішати оформляти електронні квитки для своїх «першачків», адже термін виготовлення становить 25 робочих днів.

Виготовити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» квиток категорії «Учнівська» для учнів 2-11 класів тернополяни можуть, подавши пакет документів (свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідку із школи та квитанцію про оплату за виготовлення квитка). Оплату за виготовлення карти (65 гривень)  можна здійснити за банківськими реквізитами: ТОВ «Системний зв’язок», р/р 26000055112638 в Тернопільській філії КБ «Приватбанк», МФО 338783, код ЄДРПОУ 37838893; призначення платежу: за виготовлення карти для (ПІП особи, котрій виготовляється карта). Нагадуємо, що оформлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» на сайті “Портал тернополянина” передбачає оплату за виготовлення карти потрібної категорії у вказаному розмірі безпосередньо на сайті.