Анкети для безкоштовного виготовлення «Учнівських» для першокласників можна подати до Нового року

Закликаємо батьків тернопільських першокласників не зволікати із подачею  документів для виготовлення електронних квитків для своїх школяриків. Пропозиція виготовити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» безкоштовно буде актуальною ще до кінця грудня цього року.  Вже з нового року виготовити картку можна буде лише на загальних умовах – при оплаті вартості виготовлення у розмірі 65 гривень або ж замовити  пришвидшене виготовлення за 125 гривень.

У відповідності до даних, наданих управлінням освіти Тернопільської міської ради ТОВ «Системний зв’язок», цього року вперше за парти сіли  понад три тисячі першокласників. Однак станом на перше грудня заявки на коштовне виготовлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» подало лише третина з них.

При бажанні скористатися  можливістю безкоштовного виготовлення електронного квитка, батьки повинні звернутися до оператора ТОВ «Системний зв’язок» (вул. Чорновола,1, ІІ поверх) до 31 грудня та надати необхідні документи для оформлення документа– ідентифікаційний код, свідоцтво про народження та фото школяра, або прийти з дитиною, щоб зробити фото безпосередньо у ТОВ «Системний зв’язок».

Вже з січня – 2021 електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» першокласники виготовляють як і учні 2-11 класів. Для цього потрібно подати пакет документів (свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідку із школи та квитанцію про оплату за виготовлення квитка). Оплату за виготовлення карти (65 гривень)  можна здійснити попередньо за банківськими реквізитами: ТОВ «Системний зв’язок», р/р 26000055112638 в Тернопільській філії КБ «Приватбанк», МФО 338783, код ЄДРПОУ 37838893; призначення платежу: за виготовлення карти для (ПІП особи, котрій виготовляється карта).

Оформлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» на сайті fayna-karta.te.ua передбачає оплату за виготовлення карти потрібної категорії безпосередньо на сайті.

Наявність електронного квитка «Соціальна карта тернополянина»  дозволить дітям безоплатно користуватися комунальним транспортом, а батькам не хвилюватися щодо наявності коштів на оплату проїзду готівкою у школяриків.

Безоплатний проїзд учнів та студентів по електронних квитках «Соціальна карта тернополянина» забезпечено в комунальному громадському пасажирському транспорті міста (в тролейбусах та в міських автобусах № 1А, 4, 6, 6а, 9, 21, 23, 29, 31, 32, 35), а також в автобусах, які обслуговують приміські маршрути Тернопільської міської територіальної громади.

В міських автобусах, які не знаходяться в комунальній власності, та які працюють в звичайному режимі руху та в маршрутних таксі забезпечується проїзд учнів із 50% знижкою вартості проїзду по електронних квитках «Соціальна карта Тернополянина» без жодних обмежень в часі та кількості.