Тернополяни можуть здійснити поповнення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» кількома способами

У Тернополі є декілька актуальних способів поповнення електронних квитків «Соціальна карта тернополянина». Нагадуємо про те, що при поповненні в авторизованих пунктах, кошти на рахунок зараховують миттєво, а саме поповнення здійснюється на бажану суму без комісії. Дізнатися актуальні пункти поповнення карток тернополянина та проїзних можна на карті detransport.com.ua у розділі “Показати пункти продажу та поповнення е-квитків“.

Поповнити електронні квитки можна  через ряд  онлайн-сервісів, після чого кошти зараховуються на рахунок не миттєво, а впродовж доби, і активуються на рахунку у момент валідації в громадському транспорті.   Розраховуватися за проїзд електронним квитком «Соціальна карта тернополянина» після віддаленого поповнення можна через добу в ручних валідаторах та через 30 хвилин в стаціонарних валідаторах у громадському транспорті. Також при здійсненні віддаленого поповнення користувачі повинні пам’ятати про комісію, яка вилучається на користь банківської установи чи сервісу, що надає можливість поповнення.

Отже, доступні ресурси для поповнення електронних квитків «Соціальна карта тернополянина у Тернополі:

Портал тернополянина. Процес нескладний: заходите за посиланням https://fayna-karta.te.ua/, обираєте розділ “Поповнення карти”, вводите номер карти тернополянина (студентського, учнівського, проїзного) та суму, на яку хочете поповнити, натискаєте “Поповнити” і вводите дані банківської карти. В кінці вказуєте електронну пошту для отримання квитанції. Комісія становить 3% від суми поповнення.  Номер картки складається з 9-ти цифр і розміщений або в правому нижньому куті, або в верхньому лівому.
TachCard Також можна поповнити баланс за допомогою ресурсу TachCard, перейшовши за даним посиланням. Переказ коштів на електронний квиток «Соціальна карта тернополянина»  за допомогою вказаних сервісів можна здійснити з карт будь-яких українських банків.

Oplata.te.ua Для поповнення карти тернополянина на сервісі oplata.te.ua потрібно ввести номер карти, суму поповнення та перейти до оплати: ввести номер банківської карти і сплатити потрібну суму.

City24  ри бажанні поповнити електронний квиток через City24, користувачу потрібно ввести у графі пошуку слова «Карта тернополянина», після чого вибрати один із варіантів поповнення та ввести бажану суму.

EPS   eps.org.ua – сервіс для подання показників, але розробники додали можливість поповнення електронних квитків, що робить ресурс ще більш функціональним.  Скористатися сервісом можуть споживачі, які користуються особистим кабінетом.

«Смарт-гроші» від «Київстар»  Поповнення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» з мобільного рахунку можна зробити в межах наявної на рахунку суми.   Для цього потрібно ввести у додатку номер карти, яку поповнюють, і номер свого мобільного телефону. Після цього, якщо суми достатньо для поповнення, прийде СМС-підтвердження на телефон і кошти будуть списані з мобільного та зараховані на електронний квиток «Соціальна карта тернополянина».

Крім того, як ми вже повідомляли, у Тернополі діє 31 платіжний термінал «2click», скористатися якими жителі міста також можуть у зручний час.