Тернополяни, які навчаються не в Тернополі, також мають право безоплатного проїзду

Школярі, що мають тернопільську реєстрацію, але навчаються не у Тернополі, мають право на виготовлення  електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівський».

Рішення про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 26.04.2017р. №306 «Про забезпечення учнів, вихованців та студентів денної форми навчання правом на пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім таксі)» було прийняте виконавчим комітетом 4 грудня.

У відповідності до нього право на пільговий проїзд у комунальному громадському пасажирському транспорті м. Тернополя, в приміських автобусних маршрутах загального користування Тернопільської міської територіальної громади, надається учням та вихованцям середніх та професійно-технічних навчальних закладів, та студентами вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації денної форми навчання (далі по тексту – учні, студенти), які навчаються у закладах розташованих на території Тернопільської міської територіальної громади, та учням загальноосвітніх навчальних закладів, які зареєстровані в Тернопільській міській територіальній громаді, при наявності відповідного електронного квитка.

Як зазначать у ТОВ «Системний зв’язок», цим рішенням дали можливість учням, що зареєстровані в Тернопільській громаді, але навчаються в навчальних закладах інших громад, виготовити картку для безоплатного проїзду у комунальному транспорті. Приміром, учень, який живе в Тернополі на Микулинецькій, а вчиться в школі Березовицької громади, може виготовити картку для того, щоб добиратися туди на навчання.