Тернополяни зможуть поповнювати електронні квитки на сайтах City24 та TachCard

Нові можливість для поповнення електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» запрацювали! Операцію відтепер можна здійснити у будь-який зручний час та безпечно за допомогою сервісів City24 та TachCard.

При бажанні поповнити електронний квиток через City24, користувачу потрібно ввести у графі пошуку слова «Карта тернополянина», після чого вибрати один із варіантів поповнення та ввести бажану суму. Також можна поповнити баланс за допомогою ресурсу TachCard, перейшовши за даним посиланням. Переказ коштів на електронний квиток «Соціальна карта тернополянина»  за допомогою вказаних сервісів можна здійснити з карт будь-яких українських банків. Варто пам’ятати, що кошти при поповненні через дані сервіси не зараховуються на квиток миттєво, як у авторизованих пунктах поповнення. Розраховуватися за проїзд електронним квитком «Соціальна карта тернополянина» після віддаленого поповнення можна через добу в ручних валідаторах та через 30 хв в стаціонарних валідаторах у громадському транспорті.

Крім того, як ми вже повідомляли, у Тернополі діє 31 платіжний термінал «2click», скористатися якими жителі міста також можуть у зручний час.

Фахівці працюють над можливістю поповнення електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» у терміналах «Приват Банку», в додатках «Приват24» та oplata.te.ua, а також почали тестувати поповнення через систему EPS.