У громадському транспорті Тернополя почав діяти дворівневий тариф

 Від сьогоднішнього дня у Тернополі почав діяти дворівневий тариф на користування громадським транспортом. Відповідне рішення було прийняте виконавчим комітетом Тернопільської міської ради. При оплаті за проїзд соціальною картою тернополянина або проїзним квитком у тролейбусах тариф залишився 5 гривень, а в автобусах та маршрутних таксі – 6 гривень.

При оплаті за проїзд готівкою або банківською картою у тролейбусах тариф становить 6 гривень, а  в автобусах та маршрутних таксі – 7 гривень.  Тобто, користувачі персоніфікованих карт чи проїзних електронних квитків можуть і надалі заощаджувати.

Учні та студенти їздитимуть за 50% вартості, відповідно до умов, які діяли до цього часу.

Усі охочі можуть оформити соціальну карту тернополянина або придбати неперсоніфікований проїзний квиток і заощаджувати, користуючись громадським транспортом. Пропонуємо подати анкету на виготовлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» усім, хто офіційно проживає або працює у Тернополі, заповнивши анкету у ЦНАП (вул. Князя Острозького, 6, І поверх) або у ТОВ «Системний зв’язок» (вул. В. Чорновола, 1, ІІ поверх).

Анкету на виготовлення карти «Загальна», «Учнівська/Студентська»  також можна подати онлайн на сайті fayna-karta.te.ua.