Поширені запитання

Як можна оплачувати проїзд в громадському транспорті м.Тернопіль з 1 жовтня 2017 року?

 

З 1 жовтня 2017 року проїзд можна оплатити:
1) Готівкою.
2) Проїзним квитком тривалого користування на проїзд у тролейбусі.
3) Проїзним квитком тривалого користування “Електронний квиток”.
4) Електронним квитком “Соціальна карта Тернополянина”.
Детальніше про засоби оплати проїзду читайте на сайті.
Я здійснив/здійснила подачу анкети-заяви онлайн. Як отримати картку ?

Увага! Після заповнення даних у анкету-заяву та оплати вартості виготовлення (57,00 грн.) ви отримаєте на електронну адресу лист-підтвердження.

Онлайн-реєстрація передбачає оплату за картку. Якщо Ви не здійснюєте оплату на сайті, після внесення даних – анкета не реєструється.
Якщо Ви уже здійснили оплату у інший спосіб (термінали самообслуговування, каси банку, Приват24 тощо), Вам необхідно подати документи у одному із пунктів прийому анкет.​

Термін виготовлення картки 25 календарних днів з дати подання анкети-заяви.

Для отримання картки Вам необхідно:

  • Через 25 календарних днів з’явитись в пункт видачі за адресою м.Тернопіль, вул.Князя Острозького, 6 (приміщення ЦНАП);
  • Подати пакет документів згідно переліку, вказаного у листі, що надіслано на Вашу електронну адресу.

Видачу карт здійснює представник Оператора електронних систем міста.

Графік роботи представника Оператора, що здійснює  видачу карт:

Понеділок-четвер

9.30 -12.00

13.00-16.00

П’ятниця

9.30-13.00

Телефони гарячої лінії

+38 0352400350

+38 0500400350

+38 0672400356

Чому ми маємо платити вже з 1 жовтня 2017 року дорожче, якщо ще не маємо картки (не встигли оформити картку (великі черги, в робочий час подати анкету-заяву не має можливості) чи оформили, але ще не отримали тощо)?

 

З 1 жовтня на сайті fayna-karta.te.ua можна подати онлайн-заявку та оплатити вартість виготовлення. Тарифи на проїзд з 1 жовтня не змінились. Як готівкою так і карткою вартість проїзду 3 грн в тролейбусі 4 грн в автобусі (маршрутці) протягом перехідного періоду, для того, щоб у всіх бажаючих була можливість отримати картку.

Де я можу отримати Електронний квиток “Соціальна карти Тернополянина”?

 

Щоб отримати електронний квиток “Соціальна карта Тернополянина” Вам необхідно заповнити анкету-заяву та долучити до неї копії документів, що вимагаються (квитанцію про оплату, копію документа що посвідчує право на пільгу, тощо). Електронний квиток можна оформити та отримати у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Тернопільської міської ради, управління соціальної політики тернопільської міської ради, навчальному закладі, обєктах житлово-комунального господарства (за місцем проживання, у Оператора електронних систем міста. Також анкету-заяву можна подати онлайн на цьому сайті.

Як поповнити баланс електронного квитка?

 

Поповнити баланс електронного квитка можна в пунктах продажу та поповнення електронних квитків.
Зверніть увагу, що при поповненні Ви зобов’язані перевіряти дату і час проведення операції, номер електронного квитка, залишковий баланс коштів/поїздок, що зазначені на чеку.  При поповненні проїзних квитків тривалого користування для тролейбусів перевіряйте також термін дії пакету послуг.
Чек про поповнення рекомендуємо зберігати.

Чи можна відновити електронний квиток у вигляді Соціальної карти Тернополянина, якщо він загубився або зламався?Так, це можливо.

Кондуктор/водій не видав мені друкований квиток при оплаті проїзду, чи правомірно це?Як водій так і кондуктор зобов’язані видати Вам квиток. Відповідно до норм законодавства України квиток є підтвердженням того, що Ви уклали публічний договір на перевезення та, більше того, квиток убезпечує Вас від притягнення до адміністративної відповідальності за безквитковий проїзд, оскільки без квитка Ви не підтвердите, того що дійсно оплатили свій проїзд. Обов’язково вимагайте квиток і зберігайте його до кінця поїздки, щоб при необхідності пред’явити контролеру для перевірки. Якщо кондуктор/водій з якоїсь причини відмовив Вам у видачі квитка чи наявні будь-які інші, на Вашу думку, порушення з їх боку, повідомляйте нас за телефонами гарячої лінії.

Чи можна оплачувати електронним квитком проїзд за двох?Персоніфікованим електронним квитком не можна.Неперсоніфікованим електронним квитком можна.

Чи можна передавати електронний квиток для оплати проїзду іншого пасажира?Користувачі персоніфікованих електронних квитків “Соціальна карта Тернополянина” не мають права передавати свої електронні квитки іншим особам для оплати проїзду. Неперсоніфіковані електронні квитки можуть бути передані іншим особам та дозволяють оплату за проїзд іншого пасажира. В такому разі Ви повинні мати з собою електронний квиток та відповідний чек, що виданий валідатором, до закінчення своєї подорожі.

Чи потрібно зберігати чек при придбанні та поповненні електронного квитка?

Ми рекомедуємо зберігати, проте це на Ваш розсуд.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ